Bezmaksas piegāde 45min.

!
Šobrīd esam slēgti!

Pasūtījumus pieņemam no 11:00 līdz 22:00

Bet piektdienās un sestdienās līdz 23:00

Esam picērija, kas specializējas uz picu piegādi mājās un darba vietās. Cenšamies būt visātrākie un ar visgaršīgākajām un karstākajām picām. Sākot ar 2004. gadu strādājam Pārdaugavā. 2013. gadā darbu sāka otra filiāle Rīgas centrā, 2018. gadā - Imantā.

Picas piegādājam gandrīz visā Rīgā, kā arī aiz Rīgas robežām. Mūsu piegādes rajonos picas piegādājam ar skaistām automašīnām, kuras noteikti esat jau pamanījuši Rīgas ielās! Darbības laikā mums ir izveidojies plašs pastāvīgo klientu loks. Mēs priecātos, ja arī Jūs tam pievienotos!

Nedaudz pastāstīsim par picu tapšanas gaitu. Mīklu mēs gatavojam paši. Pazeminātā temperatūrā mīklas bumbiņas tiek raudzētas speciāli tām paredzētās vannās. Lielāko daļu izejvielu mums piegādā ražotāji. Picām izmantojam tikai svaigus produktus. Tie tiek sagriezti uz vietas picērijā. 

Picas ir roku darba rezultāts. Mīklas bumbiņu izrullē par plānu pamatni, uz kuras tiek uzklāta tomātu mērce un īpašais picu siers – Mozarella. Visas sastāvdaļas klājam bagātīgi un nežēlojot.

Picas tiek ceptas tuneļkrāsnī, kas ražota Amerikā. Jāpiezīmē, ka Lincoln firmas krāsnis ir vienas no kvalitatīvākajām, kādas tiek izmantotas picērijās. Picu novieto uz slīdlentas vienā krāsns galā. Krāsnī ar karsta gaisa plūsmu tā tiek uzcepta.  Otrā krāsns galā mēs saņemam jau gatavu picu. Šāda tuneļkrāsns cepšanas metode garantē, ka picas izcepas vienmērīgi un vienādi gatavas (picas nesadeg un nebūs pusjēlas).

Pēc cepšanas picas, protams, tiek sagrieztas un termosomās piegādātas klientiem. Jūsu picas vienmēr būs karstas, jo pasūtījums tiek cepts īsi pirms izbraukšanas. Laipns un pieklājīgs kurjers pasūtījumu Jums piegādās līdz pat durvīm. Picai klāt saņemsiet arī salvetes un aktuālo ēdienkarti.

Ja vēlaties picu saņemt 15 minūšu laikā, iepriekš piezvanot un pasūtot, picām var atbraukt arī pakaļ uz picēriju.

 

Labu apetīti!